Biz Kimiz
ÖZKA İnşaat A.Ş. (ÖZKA) yapı projelerinde 40 yılı aşkın tecrübesi olan saygın proje yöneticileri, mühendisler ve profesyonel yöneticiler tarafından kurulmuştur. Kurucu ortaklar Türkiye, eski SSCB, Orta Doğu ve Almanya'da çeşitli projeler tamamlamış ve tecrübelerini ÖZKA'ya taşımışlardır. Bunun neticesinde 10 seneden kısa bir sürede ÖZKA bölgedeki en nitelikli ve güvenilir inşaat şirketlerinden biri olarak tanınmıştır. ÖZKA'nın başarısı kurucu ortakların senelerdir önemli projelerde birlikte çalışmasından da kaynaklanmaktadır. ÖZKA, daha yüksek kalite standartlarına ulaşmak ve müşteri beklentilerini sürekli karşılayabilmek için iş gücüne sürekli yatırım yapmaktadır. ÖZKA genel yüklenici olarak değişik projelerin gerektirdiği kaynakları bir araya getirip her projeyi aynı titizlik ve sorumluluk anlayışıyla tamamlamaktadır. ÖZKA’nın ana iş alanları aşağıdaki gibi belirlenmiştir;
 
 
  • Temel yapı ve altyapı projeleri (otoyollar, viyadükler, köprüler, tüneller, havaalanları, içme suyu/atık su taşıma sistemleri ve arıtma tesisleri, petrol ve gaz boru hatları ve rafineriler)
  • Endüstriyel yapı projeleri (anahtar teslim fabrika ve üretim tesisleri, enerji üretim, iletim ve dağıtım tesisleri)
  • Konut ve yapı projeleri (uydu kentler, iş kuleleri, alışveriş ve iş merkezleri)
 
 
ÖZKA, uzun süreli ilişkilerin başarı kaynağının güvenilirlik ve etik yönetim olduğuna inanmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için ÖZKA aşağıda belirtilen değerleri benimsemiştir:
 
  • En yüksek seviye servis standartlarını sağlamak. Bizim için bu, ele aldığımız tüm projeleri zamanında eksiksiz tamamlamakla eş anlamdadır.
  • Proaktif olarak müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için tüm alternatifleri değerlendirerek servislerimizi ve ürünlerimizi müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirmek.
  • Tüm kaynakların birlikte uyumlu ve eksiksiz çalışması için iş gücüne, modern ekipmana ve teknolojiye yatırım yapmak.